AKTUALNOŚCI

 

Nasi lekkoatleci w akcji 
(29.09.2016)

A A A

28 września br. odbyły się po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy.

Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w czwórboju lekkoatletycznym, w skład którego wchodziły biegi (na 60, 600 i 1000 metrów), skok w dal i rzut piłeczką palantową. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 50 zawodników ze szkół z Jaroszowa, Olszan oraz "dwójki", "trójki" i "czwórki" ze Strzegomia. Miejscem zawodów był nasz strzegomski stadion lekkoatletyczny, który po modernizacji doskonale spełnia wszystkie wymagania potrzebne do bezpiecznej organizacji zawodów sportowych, a także sprzyja osiąganiu doskonałych wyników.

Wyniki klasyfikacji dziewcząt:

I miejsce - Aleksandra Sypko ze szkoły z Jaroszowa
II miejsce - Aleksandra Łuszczki z PSP nr 4 ze Strzegomia
III miejsce - Amelia Gajos ze szkoły z Jaroszowa

Wyniki klasyfikacji Chłopców:

I miejsce - Paweł Markowski ze szkoły z Jaroszowa
II miejsce - Mikołaj Ziora ze szkoły z Jaroszowa
III miejsce - Michał Mieliwodzki z PSP nr 4 ze Strzegomia

Wszystkim uczestnikom czwórboju serdecznie gratulujemy ukończenia zawodów, szczególnie biegaczom pokonania wyczerpujących biegów na 600 i 1000 metrów.

Podziękowania dla dyrektora OSiR Strzegom - Grzegorza Luszawskiego za dyplomy i puchary oraz pracowników ośrodka sportu za przygotowanie obiektów do zawodów. Nauczycielom wf-u dziękujemy za sprawne sędziowanie i bezpieczną organizację czwórboju.

 

   

   

 


do góry  |