AKTUALNOŚCI

 

Dwie wygrane strzegomskich siatkarzy 
(20.11.2018)

A A A

17 listopada br. siatkarskie drużyny AKS-u Strzegom rozegrały kolejne mecze ligowe. Drużyna kadetów podejmowała w hali OSiR w Strzegomiu siatkarzy z Kudowy Zdrój, a po nich drużyna seniorów spotkała się z TS Faurecia Jelcz-Laskowice. Obie drużyny nie sprawiły zawodu strzegomskim kibicom. Dwie wygrane naszych drużyn pięknie dopełniły obchody 60-lecia Amatorskiego Klubu Sportowego w Strzegomiu.

Młodzieżowcy pokonali SKFiS Kudowiankę Kudowa Zdrój 3:0 w setach do 24, 17 i 23. To pierwsze, ale bardzo ważne zwycięstwo podopiecznych trenerki Aleksandry Doleckiej. Liczymy na kolejne równie udane mecze naszych siatkarzy. Przed zawodnikami wyjazd na następny mecz ligi kadetów do Świdnicy.

W drugim spotkaniu siatkarska drużyna seniorów AKS-u Strzegom zmierzyła się z ekipą z Jelcz-Laskowic. Przed meczem obie drużyny dzieliła różnica jednego punktu na korzyść strzegomian. Po godzinie i dwudziestu minutach gry różnica była już czteropunktowa. Nasi siatkarze pokonali gości 3:0 w setach do 18, 21 i 21. Rozgrywki III ligi piłki siatkowej powoli zbliżają się do półmetka. Strzegomska drużyna z dorobkiem 10 punktów zajmuje 5 miejsce. Kolejne spotkanie odbędzie się znów we własnej hali w sobotę 24 listopada o godzinie 16.00.

Przeciwnikiem drużyny AKS-u będzie MKS Pogoń Góra.

Serdecznie zapraszamy do hali OSiR i liczymy na siatkarskie emocje i gorący doping.

 

 


do góry  |