AKTUALNOŚCI

 

Trudny weekend siatkarzy
(27.11.2018)

A A A

Po niezwykle obiecującej poprzedniej kolejce rozgrywek siatkarskich, w sobotę 24 listopada kibice przeżywali rozczarowanie grą strzegomskich drużyn.

Grupa kadetów zaliczyła 3-setową wpadkę w Świdnicy, w punktach do 11, 19 i 9. Jedynie drugi set nasi siatkarze zagrali na dobrym poziomie, w pozostałych partiach świdniczanie nie dali nam żadnych szans.

 

Drużyna seniorów AKS-u Strzegom gościła we własnej hali MKS Pogoń Góra. Choć stylem gry obie drużyny prezentują ten sam poziom, to tym razem goście wywieźli ze Strzegomia 3 punkty. W pierwszym secie nerwowa końcówka i Pogoń wygrała do 22. W drugiej partii drużyna AKS-u przeżywała poważny kryzys. Zawodzili przyjmujący, szwankowało rozegranie i skuteczność w ataku. Goście prowadzili już różnicą 10 punktów i zakończyli seta 25:15. Po przerwie na boisku w drużynie gospodarzy zameldowało się kilku zmienników. Gra rozkręciła się na dobre przy stanie 20:18. Prowadził AKS, ale zawodnicy Pogoni skutecznie rozbijali blok naszych skrzydłowych. Przy stanie 23:23 nikt nie był pewien wygranej. Góra walczyła o wygraną, Strzegom o seta dającego szansę dalszej gry. Niestety przy dwukrotnej zagrywce gości atakujący AKS posłali piłkę na aut. Wynik seta 25:23 dla zespołu gości. W tabeli III ligi AKS Strzegom spadł na 7 miejsce. O kolejne ligowe punkty nasi siatkarze powalczą 1 grudnia br. Obornikach Śląskich.

 

 


do góry  |