AKTUALNOŚCI

 

Sukces siatkarza Przemysława Sypko 
(29.01.2019)

A A A

W karierze sportowej siatkarza Przemysława Sypko z Jaroszowa przybyło kolejne wyróżnienie. Po sukcesach sportowych w kategorii kadetów przyszła pora na medale w kategorii juniorów.

Po raz kolejny jego drużyna KS Gwardia Wrocław zdobyła tytuł Mistrza Dolnego Śląska. Od dwóch lat Przemek jest kapitanem i liderem wrocławskiego zespołu. Uczy się w liceum we Wrocławiu. Ciężką pracą i sportową postawą dobył zaufanie trenerów i kolegów z drużyny. Swoją siatkarską przygodę rozpoczynał w grupie młodzików sekcji piłki siatkowej AKS-u Strzegom. Choć nadal pozostaje zawodnikiem naszego klubu, grając we Wrocławiu na tzw. wypożyczeniu, marzy o występach ligowych na najwyższym poziomie. W drodze na szczyt przed drużyną Gwardii jeszcze półfinały i finały Mistrzostw Polski Juniorów.
Strzegomscy kibice piłki siatkówki mogą zobaczyć drużynę mistrzów Dolnego Śląska 16 lutego br. w hali OSiR. Przeciwnikiem miejscowego AKS-u będzie właśnie drużyna Gwardii Wrocław w meczu III ligi piłki siatkowej. Zapraszamy do kibicowania.

 

   

 


do góry  |