AKTUALNOŚCI

 

Święto Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym w Olszanach 
(30.01.2019)

A A A

22 stycznia br. w PSP Olszany odbyła się uroczystość z okazji  Święta Babci i Dziadka. Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu nasze pociechy z oddziału przedszkolnego wraz ze swoją wychowawczynią – Agnieszką Chmielewską przygotowały dla nich część artystyczną.

Licznie przybyli goście zgromadzili się w pięknie udekorowanej sali przedszkola i z niecierpliwością oczekiwali na występ swoich wnucząt. Przybyłych gości powitała dyrektor Maria Karkowska i zaprosiła do obejrzenia części artystycznej pt: „Jak to z Babcią i Dziadkiem było”.
Następnie dzieci złożyły życzenia i obdarowały swoich ukochanych dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Babcie i dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyła radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.  Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

 

   

   

   

   

   

   
 
 


do góry  |