AKTUALNOŚCI

 

Dominacja „Dwójki” na Orliku 
(07.03.2019)

A A A

Poznaliśmy wyniki gminnego turnieju Mistrz Białego Orlika. Organizatorem tegorocznej edycji zawodów (06.03) był Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. w Strzegomiu we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego.

W rywalizacji udział wzięli uczniowie szkół podstawowych naszej gminy w kategoriach dziewcząt i chłopców klas 4-5 i 6-8. Zadaniem uczestników było pokonanie zwinnościowego toru przeszkód na łyżwach, bezbłędnie i na czas. Dla uczniów taki turniej to wspaniała zabawa i możliwość zaprezentowania swoich łyżwiarskich umiejętności. Biały Orlik cieszy się ogromną popularnością w naszym mieście. Coraz więcej dzieci uczy się jeździć na łyżwach, a ci co już umieją - z powodzeniem doskonalą łyżwiarskie zdolności.

W klasyfikacji szkół zwyciężyła Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Strzegomiu, która była najlepsza we wszystkich kategoriach.

Oto wyniki:

dziewczęta - klasy 4-5:
1. Aleksandra Świrniak
2. Nina Adamus
3. Maja Kaczorowska

dziewczęta - klasy 6-8:
1. Julia Stromidło
2. Marlena Jedyńczuk
3. Milena Bodnar

chłopcy klasy - 4-5:
1. Jakub Sienkiewicz
2. Patryk Burzyński
3. Jakub Wiktorski

chłopcy klasy - 5-8:
1. Oskar Mosór
2. Alan Tomaszewski
3. Dominik Szklarek

Serdeczne podziękowania dla spółki OSiR za ufundowanie pamiątkowych dyplomów i pucharów. Nauczycielom wychowania fizycznego dziękujemy za przygotowanie uczestników do łyżwiarskiej rywalizacji. Dziękujemy również pracownikom obsługi lodowiska OSiR za pomoc w przeprowadzeniu zawodów i za dbanie o taflę naszego Białego Orlika.

 

   

   

 


do góry  |