AKTUALNOŚCI

 

"Dzień Kobiet" w LO! 
(12.03.2019)

A A A

W piątek, 8 marca br. mężczyźni z Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu zadbali o wyjątkową atmosferę szkolnego "Dnia Kobiet".

Każda przedstawicielka płci pięknej, tuż po przekroczeniu progu liceum, była witana przez dżentelmenów serdecznymi życzeniami oraz pięknym tulipanem. Z tej okazji odbył się również w auli szkolnej uroczysty, a zarazem żartobliwy apel, który udowodnił tezę, że świat bez kobiet byłby naprawdę nudny. Aula została podzielona na dwa sektory: "baby" i "chłopy". Program artystyczny, przygotowany przez klasę II c (z wychowawcą Piotrem Bułakowskim), rozpoczął się od kilku żartobliwych scenek pokazujących naturę kobiety. Oczywiście nie zabrakło również zabawnych konkursów damsko - męskich oraz utworów muzycznych i tanecznych wykonanych w ciekawych aranżacjach stylistycznych. Wybuchom śmiechu nie było końca.

Tradycją liceum jest również to, że co roku męska część grona pedagogicznego przygotowuje na zakończenie niespodziankę dla płci pięknej. I tak było i tym razem. Panowie wykonali piosenkę "Baśka" oraz wręczyli paniom prezenty.

To był niezapomniany dzień!

   

   

   

   

   

   
 

 
 do góry  |