AKTUALNOŚCI

 

Zawodnicy Tatami walczą o puchary 
(19.03.2019)

A A A

W dniach 16-17 marca br. w czeskim Jabloncu odbyło się Grand Prix Czech w Judo. W zawodach udział wzięło ok. 1400 zawodników z Czech, Polski, Ukrainy, Niemiec i Słowacji.

W Czechach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Tatami Strzegom, którzy zdobyli
3 brązowe medale. Na najniższym stopniu podium stanęli: Dawid Kamiński, Paweł Topa oraz Adrian Heil. Tuż za podium znalazł się Bernard Bodnar. Warto dodać, że kategorie liczyły po ok. 40 zawodników grupie.

W tym samym czasie (16.03) w Bytomiu odbyły się zawody Pucharu Polski Juniorów Młodszych w judo. Stowarzyszenie TATAMi Strzegom i trener Andrzej Rozwałka wystawili do turnieju jedynaka Krystiana Perchuna, który mimo grypy jaką dopiero przeszedł, pokazał najwyższy kunszt i przygotowanie, zdobywając po wielu ciężkich walkach wspaniałe trzecie miejsce w Pucharze Polski. Warto dodać, że ponad dwa tygodnie wcześniej Krystian wystartował w Czeskiej Ostrawie w Otwartym Pucharze Czech w judo, w którym wzięło udział 1500 zawodników z 14 krajów Europy. Nasz judoka zaprezentował się tam również efektownie, zajmując 5. miejsce w swojej kategorii wagowej.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników naszego klubu Judo TATAMI Strzegom i trenera Andrzeja Rozwałki.

Projekt, wyjazd i udział w zawodach mogliśmy zrealizować dzięki wsparciu finansowemu z budżetu gminy Strzegom.

 

   

   

   

   

   

   
 

 
 


do góry  |