AKTUALNOŚCI

 

Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Wiosna 2019” 
(03.04.2019)

A A A

W strzegomskiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji 30 marca br. odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej „Wiosna 2019” . Do zawodów zgłosiło się ok. 50 uczestników z 7 drużyn.

Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Grupa młodsza, czyli uczniowie szkół podstawowych oraz grupa open – starsza. Turniej rozgrywano w systemie „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. W obu grupach rozegrano w sumie 9 pojedynków. Na szczególną uwagę zasługuje drużyna z Brzegu Dolnego, która wygrała wszystkie pojedynki, zdobywając I miejsce w kategorii open – starsi. Miejsce II i III zajęły drużyny ze Strzegomia.

Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. W kategorii młodszych drużyny rywalizowali uczniowie z PSP nr 2 i PSP nr 4 w Strzegomiu.

Turniej rozgrywany był na dobrym, wyrównanym poziomie, a poszczególne spotkania niejednokrotnie kończyły się przewagą tylko jednego punktu. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach, zaangażowanie, walkę do ostatniego punktu oraz za ducha fair play, w jakim rozgrywane były zawody. Organizatorem turnieju i fundatorem pucharów był OSiR Sp. z o. o.

Lokalni Animatorzy Sportu
Mirosław Głowiak i Henryk Zator

 

   

   

   

   

   


 
 
 


do góry  |