Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Komunikaty

14.10.2019 r.

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH


14.10.2019 r.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PIKNIK ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM KULTURY

ROZWÓJ GMINY STRZEGOM

ODSŁUCHAJ
 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszam do Strzegomia. Malownicze położenie, wielowiekowa historia, wspaniałe zabytki na czele z Bazyliką Mniejszą pw. św. App Piotra i Pawła, dynamiczny rozwój oraz pęd ku nowoczesności sprawiają, że nasze miasto to atrakcyjne miejsce do życia i pracy.

Samorząd lokalny wykorzystując różne mechanizmy dla rozwoju inwestycji, kształtuje przyszłość Strzegomia poprzez tworzenie sprzyjających warunków dla powstawania nowych i rozwoju już istniejących inwestycji, a co najważniejsze stwarza dogodne warunki do powstania nowych miejsc pracy. W chwili obecnej priorytetem strzegomskiego samorządu jest budowa mieszkań przez gminę i deweloperów.

Pragnę zachęcić Państwa do inwestowania i podjęcia działalności na naszym terenie. Tworzymy przyjazne warunki rozwoju przedsiębiorczości. Udzielimy wszelkiej pomocy, aby Państwa zamierzenia inwestycyjne zrealizowane zostały szybko i sprawnie dla satysfakcji i zadowolenia obu stron.

W ostatnich latach wybudowaliśmy wiele nowych obiektów służących mieszkańcom m. in. pasywne przedszkole ze żłobkiem z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, pływalnię "Dolnośląski Delfinek", a także zrewitalizowaliśmy park miejski. Odbywa się u nas wiele atrakcyjnych imprez kulturalno-sportowych: Święto Granitu Strzegomskiego, Międzynarodowy Festiwal Folkloru i Puchar Narodów we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Zapraszam na gościnną Ziemię Strzegomską, gdzie przeszłość spotyka się z teraźniejszością i razem kroczą w przyszłość. Proszę tego nie przeoczyć.

 
 
 
 
 
 
 
 
PLIK DO POBRANIA:
Powrót