Aktualności

ODSŁUCHAJ
24.04.2020

Uwaga! Przesunięto termin składania wniosków o wymianę pieców!

Zdjęcie Artykułu

Informujemy, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną w Polsce oraz wprowadzone ograniczenia w zakresie m.in. przemieszczania się i spotykania, realizacja projektu grantowego pn. „Wymiana wysokoemisyjnych źródeł ciepła w budynkach i lokalach mieszkalnych na terenie wybranych gmin Aglomeracji Wałbrzyskiej” zostaje zawieszona, a planowane rozpoczęcie naboru wniosków o udzielenie grantów w kwietniu br. - odwołane.

Niemniej jednak pragniemy Państwa zapewnić, iż realizacja projektu nie jest zagrożona i że dołożymy wszelkich starań, aby rozpoczęcie naboru mogło odbyć się najwcześniej jak to możliwe, z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla osób pracujących na rzecz realizacji projektu, jak i dla mieszkańców.

Informujemy również, że dotychczasowe zasady udziału w projekcie nie ulegną zmianie.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o śledzenie kolejnych komunikatów na stronie internetowej gminy. Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych działaniach.

W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikami Urzędu Miejskiego w Strzegomiu pod numerem telefonu – 74 85 60 531 lub e-mail: strzegom@strzegom.pl

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 266

Powrót