Aktualności

ODSŁUCHAJ
11.05.2020

Profesjonalna siłownia zewnętrzna

Zdjęcie Artykułu

Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu, w sąsiedztwie nowo wybudowanego placu zabaw, powstała siłownia zewnętrzna. Została wyposażona w dziesięć urządzeń, z których będą mogli korzystać dorośli i dzieci.

Urządzenia dobrano tak, aby pozwalały wykonać urozmaicone jednostki treningowe na świeżym powietrzu. - Zamontowano do użytku sprzęty takie jak: biegacz, wyciąg górny, krzesło do wyciskania, orbitrek, twister, masażer, ławka pozioma, wspornik do rozciągania nóg, surfer i narciarz - informuje Paweł Mosór, prezes spółki OSiR. - Są to profesjonalne stanowiska do ćwiczeń, które - mam nadzieję - spełnią oczekiwania użytkowników w każdym wieku. Ułatwieniem dla osób początkujących są instrukcje opisujące prawidłowy sposób korzystania ze sprzętu.

W pobliżu nowej siłowni powstał niedawno nowy plac zabaw i kiedy dzieci będą pochłonięte zabawą, to rodzice zamiast siedzieć na ławce będą mogli zadbać o swoją sylwetkę.

Również na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu zamieszczono bardzo ciekawą instrukcję, jak należy prawidłowo korzystać z poszczególnych urządzeń. Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia: OSiR Strzegom

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 503

Powrót