Aktualności

ODSŁUCHAJ
12.05.2020

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Zdjęcie Artykułu

Z okazji obchodzonego 12 maja Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych władze samorządowe Strzegomia składają wszystkim pielęgniarkom i położnym z terenu naszej gminy najserdeczniejsze życzenia.

"Zawód pielęgniarki i położnej to wyjątkowo odpowiedzialna praca i misja. Tej grupie zawodowej należy się ogromny szacunek i podziękowanie. Mało kto w tych trudnych czasach zasłużył na tak duże dowody uznania ze strony społeczeństwa. Pielęgniarki i położne podejmują ponadludzki wysiłek, ryzykując własnym życiem i zdrowiem. To właśnie one są na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Życzymy, żeby ta trudna praca została doceniona przez mieszkańców, a pielęgniarki i położne czerpały prawdziwą satysfakcję i przyjemność ze swojej pracy".

Na zdjęciu wizyta zastępcy burmistrza Strzegomia - Wiesława Witkowskiego w Strzegomskim Centrum Medyczno-Diagnostycznym Sp. z o. o. na ul. Witosa i symboliczne przekazanie kwiatów i życzeń dla wszystkich pielęgniarek i położnych z terenu gminy Strzegom.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 382

Powrót