Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.05.2020

Rozbudowa/ budowa autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa

Zdjęcie Artykułu

Na zlecenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad odbywają się konsultacje online dla zadania: "Studium Korytarzowe wraz z analizą techniczno-ekonomiczno-logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa". Zapraszamy do zapoznania się z tym opracowaniem i przesłania swojej opinii.

Jednym z elementów opracowania jest uzyskanie wstępnych stanowisk, opinii, warunków na temat proponowanych korytarzy/ obszarów, w których potencjalnie może zostać zaprojektowana A4/ S5, w celu wskazania optymalnego przebiegu w/w dróg. W wyniku dotychczasowych analiz zaproponowano kilka przebiegów autostrady A4 oraz drogi ekspresowej S5 z uwzględnieniem założonych parametrów technicznych i rozpoznanych uwarunkowań lokalnych.

KONTAKT:
(22) 492 71 26
e-mail: grzegorz.wtyklo@wyginternational.pl

"Studium Korytarzowe wraz z analizą techniczno-ekonomiczno-logistyczną rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa"
https://powiat-legnicki.eu/images/galeria/2020/20200325/lokalizacja-korytarzy-a4-s5.pdf?fbclid=IwAR2PuWillHnRF5jS0-uIgBjRnkG16-04tvw4itRB8yKOnbXzrOewXelsryk

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 583

Powrót