Aktualności

ODSŁUCHAJ
24.06.2020

Wypłata dotacji na piece

Zdjęcie Artykułu

Informujemy, że gminie Strzegom przyznano blisko 250 tys. zł pożyczki z WFOŚiGW we Wrocławiu z przeznaczeniem na wypłatę dotacji dla mieszkańców, którzy wymienili piece do października 2019 r.

Gmina Strzegom od dnia 1 lipca 2020 r. rozpoczyna procedurę związaną z potwierdzaniem montażu zmiany ogrzewania na posesjach, które zostały zakwalifikowane do wniosku o dotację w ramach programu priorytetowego pn.: "Ograniczenie niskiej emisji na obszarze województwa dolnośląskiego". Z ramienia gminy Strzegom potwierdzenia będzie dokonywał inspektor nadzoru.

W przypadku braku możliwości obecności w domach lub zaplanowanych wyjazdów prosimy o powiadomienie Urzędu Miejskiego w celu zaplanowania wizji w terenie (tel. 74 85 60 531).
Wypłata dotacji wszystkim uczestnikom programu, którzy zakończyli wymianę pieców do października 2019 r. jest uzależniona od sprawnego przeprowadzenia oględzin wszystkich wymienionych pieców. Jeżeli wszystkie procedury przebiegną sprawnie, wypłata dotacji będzie możliwa we wrześniu br.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 259

Powrót