Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.07.2020

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW PSP NR 3 W STRZEGOMIU

Zdjęcie Artykułu

To było nietypowe zakończenie roku szkolnego 2019/20. W maseczkach, z zachowaniem dystansu, odbierali świadectwa absolwenci naszej szkoły. Z powodu sytuacji epidemicznej spotkanie miało kameralny charakter, uczestniczyli w nim przedstawiciele Rady Rodziców, dyrekcja szkoły, wychowawczyni oraz absolwenci.

Dyrektor szkoły p. Agnieszka Łukaszonek podsumowała długą, ośmioletnią drogę edukacyjną młodych ludzi, która nie zawsze była łatwa, nierzadko wymagała ciężkiej pracy uczniów oraz wsparcia rodziców i nauczycieli. Wychowawczyni klasy - Katarzyna Puchalska - w słowach skierowanych do ósmoklasistów nawiązała do słów piosenki "Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas...".

Tradycją szkoły jest uhonorowanie najlepszych uczniów statuetkami PRYMUSA SZKOŁY, którą otrzymał Filip Falkiewicz oraz NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA, którą wręczono FILIPOWI GMYRKOWI. Wszyscy ósmoklasiści zostali obdarowani dyplomami absolwenta szkoły podstawowej.
Absolwenci oraz przedstawiciele Rady Rodziców złożyli nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania za ośmioletnią naukę i opiekę.
Kolejny rocznik opuścił mury naszej szkoły w tym bardzo szczególnym roku szkolnym, kiedy przez ponad 3 miesiące uczniowie i nauczyciele pracowali zdalnie.

Drodzy Absolwenci!

Życzymy Wam zrealizowania wytyczonych celów, odwagi i wiary w swoje możliwości, abyście odkrywali to, co przed Wami najpiękniejsze. Powodzenia.
Katarzyna Puchalska

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 497

Powrót