Aktualności

ODSŁUCHAJ
18.09.2020

„Zdrowo i sportowo” w Stanowicach

Zdjęcie Artykułu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Stanowicach bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Zdrowo i sportowo” , która ma na celu promowanie przede wszystkim aktywności fizycznej wśród dzieci najmłodszych.

Mając na uwadze dobro naszych najmłodszych uczniów, bardzo aktywnie uczestniczymy w realizacji zadań. Jednym z nich była gra terenowa „ Poszukiwacze skarbów”, gdzie nasi uczniowie poszukiwali cennych skarbów na terenie naszej szkoły. Wśród nich znalazły się: szyszki, kamienie, trawa, kwiaty, patyki, piasek i inne cenne znaleziska. Zadanie to dostarczyło wiele pozytywnych emocji. Uczniowie na świeżym powietrzu aktywnie spędzali czas, ucząc się jednocześnie i dobrze bawiąc.

Wykorzystaliśmy również grę „ STOPY - DŁONIE”, gdzie uczniowie klasy II musieli przejść po torze w taki sposób, jak podpowiadały obrazki. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ale dla naszych uczniów nie stanowiło to problemu.

Autor: Katarzyna Cichoń
Liczba wyświetleń: 280

Powrót