Aktualności

ODSŁUCHAJ
03.12.2020

Przyłap św. Mikołaja!

Zdjęcie Artykułu

Boże Narodzenie już za 20 dni, więc nic dziwnego, że w naszym mieście można już poczuć magiczną, świąteczną atmosferę. W Rynku stoi już piękna choinka, przy fontannie pojawiła się kareta zaprzęgnięta w renifera, zaś na lampach zawieszono efektowne iluminacje.


W tym roku - z wiadomych względów - nie odbędzie się w Rynku tak lubiane wspólne spotkanie najmłodszych mieszkańców Strzegomia ze św. Mikołajem.

Strzegomskie Centrum Kultury proponuje świetną zabawę dla całych rodzin. 6 grudnia br. w godzinach 11.00-12.00 ulicami Strzegomia przejedzie zaprzęg św. Mikołaja. - Zrób mu zdjęcie, które należy wysłać na adres e-mailowy: sck@sck.strzegom.pl i weź udział w konkursie na najciekawsze zdjęcie Mikołaja. Do wygrania rodzinne nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.sck.strzegom.pl - informuje Krzysztof Kalinowski, dyrektor SCK w Strzegomiu.

 


Wszystkim dzieciom - tym większym i mniejszym - życzymy moc serdeczności, prezentów i uśmiechu oraz spełnienia wszelkich marzeń. Oby tegoroczny "Dzień św. Mikołaja" został zapamiętany na długo!


 

Na zdjęciu plakat informujący o akcji „Przyłap św. Mikołaja”

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 390

Powrót