Aktualności

ODSŁUCHAJ
12.01.2021

Nasza Biblioteka w "Legimi 2021".

Zdjęcie Artykułu

- Pragniemy poinformować wszystkich naszych czytelników o przystąpieniu do programu "Legimi 2021", którego koordynatorem jest Biblioteka Dolnośląska we Wrocławiu - mówi Regina Puczka, dyrektor strzegomskiej biblioteki.

Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i także starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki oraz audiobooki dostępne w abonamencie będą mogli czytać lub słuchać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku e-booków oczywiście za darmo. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta na stronie www.legimi.pl/dbpw/

Usługa wypożyczania książek elektronicznych udostępniona została dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, jedyną, która oferuje dostęp do e-booków na zasadzie abonamentu. Czytelnicy mogą korzystać z ponad 60 000 tytułów najlepszych autorów - polskich i zagranicznych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z nowej oferty.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 481

Powrót