Aktualności

ODSŁUCHAJ
19.01.2021

Nieśli pomoc w Stanowicach

Zdjęcie Artykułu

Przedszkole w Stanowicach w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pn. „Razem na Święta 2020” brało udział w kilku działaniach zachęcających dzieci do niesienia pomocy innym.

W przedszkolu zorganizowana została zbiórka odzieży, żywności oraz środków czystości dla Schroniska św. Brata Alberta w Świdnicy przez wychowawczynię grupy młodszej Ewę Ślemp. W akcję zaangażowały się dzieci i rodzice z grupy młodszej oraz starszej. Zbiórka zakończyła się bardzo pomyślnie. Przedszkolaki z grupy młodszej wykonały świąteczną kartkę, która wraz z życzeniami została przekazana na ręce kierownika schroniska.

Dzieci z grupy starszej przygotowały kartki świąteczne z wychowawczynią Kazimierą Schmidt. Kartki wręczone zostały osobom starszym w Stanowicach. Życzenia były od dyrektora, Rady Pedagogicznej oraz dzieci z rodzicami.

Akcję zbierania zakrętek dla niepełnosprawnej dziewczynki prowadził w naszym przedszkolu Piotr Schmidt.

Działania w naszym przedszkolu w ramach akcji były prowadzone zgodnie z wytycznymi sanitarnymi, w bezpieczny i odpowiedzialny sposób.

 

Autor: Ewa Ślemp
Liczba wyświetleń: 727

Powrót