Aktualności

ODSŁUCHAJ
17.02.2021

Dzień Bezpiecznego Internetu w Przedszkolu nr 4

Zdjęcie Artykułu

W środę, 10 lutego 2021 roku dzieci z grupy III brały udział w zajęciach edukacyjnych związanych z Europejskim Dniem Bezpiecznego Internetu.

Święto to jest obchodzone z inicjatywy Komisji Europejskiej i ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

Nasze przedszkolaki dowiedziały się tego dnia, czym jest i jak działa wirtualna sieć oraz poznały zasady bezpiecznego korzystania z internetu. Brały udział również w lekcji online pt. „Asy Internetu”, którą poprowadziły uczennice Zespołu Szkół w Strzegomiu wraz z opiekunem Małgorzatą Kossak w ramach akcji „Młodzież Czyta Dzieciom”. Nasze przedszkolaki tworzyły także wspólnie duży plakat podsumowujący całe zajęcia, na którym rysowały ich miłe skojarzenia z internetem.

Autor: Ewa Kular-Michaluk
Liczba wyświetleń: 207

Powrót