Aktualności

ODSŁUCHAJ
11.06.2021

"Imieniny Piotra i Pawła"

Zdjęcie Artykułu

29 czerwca przypada Święto Patronów Miasta Strzegomia - Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Strzegomski samorząd postanowił uczcić tę uroczystość w dwojaki sposób.

Na zdjęciu grafika nawiązująca do Święta Patronów Miasta Strzegomia - Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

 

1) Panów noszących podwójne imiona Piotr, Paweł i jednocześnie mieszkających na terenie gminy Strzegom zapraszamy 29 czerwca br. na SPOTKANIE IMIENNIKÓW PATRONÓW MIASTA. Na zgłoszenia czekamy pod adresem biuletyn@strzegom.pl bądź osobiście Urząd Miejski w Strzegomiu Rynek 38, pokój 31 (drugie piętro). Informacje telefoniczne pod numerem: 74 8560 555.

2) Miłośników historii z terenu gminy Strzegom zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. Należy wykonać fotografię przedstawiającą atrybuty świętych (klucz i miecz) lub wizerunki świętych Apostołów Piotra i Pawła znajdujące się w przestrzeni publicznej miasta i sołectw wchodzących w skład gminy Strzegom. Prosimy opisać miejsce lub obiekt, który zostanie sfotografowany i wraz ze zdjęciem i swoimi danym kontaktowymi wysłać na adres biuletyn@strzegom.pl. Informacje telefoniczne pod numerem: 74 8560 555.

Zgłoszenie się na "Spotkanie Imienników Patronów Miasta" lub wysłanie zdjęcia na konkurs fotograficzny oznacza zgodę na publikację wizerunku lub fotografii w mediach prowadzonych przez Urząd Miejski w Strzegomiu (strona www.strzegom.pl, Facebook gminy Strzegom).

Każdy, kto do 23 czerwca 2021 br. zgłosi chęć udziału w "Spotkaniu Imienników Patronów Miasta" lub prześle zdjęcie przedstawiające atrybuty lub wizerunki świętych, otrzyma nagrodę w postaci bezpłatnej wejściówki do kina Strzegomskiego Centrum Kultury w Strzegomiu.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 270

Powrót