Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.07.2021

Mieszkańcu, weź udział w konsultacjach społecznych nt. rozbudowy gminnego systemu monitoringu!

Zdjęcie Artykułu

Wszystkich mieszkańców gminy Strzegom zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w związku z planowaną rozbudową monitoringu na terenie gminy Strzegom. Konsultacje ruszyły 29 czerwca br. i potrwają do końca lipca (do godz. 23.00).

Prosimy o wskazanie miejsc na obszarze miasta lub terenach okolicznych sołectw, które powinny znaleźć się pod okiem nowych kamer. Biorąc udział w konsultacji, można mieć realny wpływ na bezpieczeństwo naszej gminy. 

Swoje propozycje, uwagi i spostrzeżenia można przekazać, logując się na specjalnej platformie prezentującej KONSULTACJE SPOŁECZNE w GMINIE STRZEGOM pod adresem https://strzegom.konsultacjejst.pl/konsultacje-spoleczne

WAŻNE: Przed zalogowaniem trzeba zarejestrować swoje konto, wpisując swoje dane osobowe.

Następnie należy wypełnić formularz złożony z trzech pytań:

1. Jaki obszar gminy Pan/Pani zamieszkuje?

2. Czy w Pana/Pani opinii monitoring gminny jest potrzebny?

3. Gdzie Pana/Pani zdaniem powinny zostać zamontowane dodatkowe kamery monitoringu? Proszę wskazać nowe miejsce lub wybrać istniejące w interesującym Państwa obszarze.

Możliwe jest wybranie punktów wyłącznie na terenie zdefiniowanych obszarów. Minimalna liczba punktów do wybrania - 1. Maksymalna liczba punktów do wybrania – 3.

Na końcu należy wysłać formularz.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 355

Powrót