Aktualności

ODSŁUCHAJ
23.09.2021

"Dzień Przedszkolaka" w Publicznym Przedszkolu nr 3

Zdjęcie Artykułu

20 września to data na stałe wpisana w kalendarz wydarzeń przedszkolnych. "Dzień Przedszkolaka" w ZIELONYM ZAKĄTKU - począwszy od poranka - obfitował w radosną atmosferę oczekiwania na niespodzianki.

"Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy wrzesień już kończy się,
od najmłodszego aż po starszaka,
wszyscy świętują dzień przedszkolaka"


Każda grupa w swojej sali przygotowała dla pozostałych przedszkolaków wyjątkowe atrakcje. W sali "Biedronek" była to gra zespołowa, polegająca na rzucaniu woreczkami do celu, a za każdy celny rzut dzieci otrzymywały punkty. U "Pszczółek" na przedszkolaków czekały wielkie plakaty do pokolorowania w postaci drzew oraz symboli każdej grupy, z których wspólnymi siłami powstał plakat "Zielonego Zakątka". "Leśne Skrzaty" przygotowały skoczny tor przeszkód z długimi kolorowymi tunelami. W sali "Misiów" przedszkolaki pokonywały ścieżkę "wygibasów", krocząc po kolorowych śladach stóp i dłoni. W sali "Promyczków" znajdował tor z przeszkodami oraz sensorycznymi matami do masażu stópek. Na zakończenie, w każdej grupie, na nasze roześmiane przedszkolaki czekał kosz wypełniony podarunkami oraz słodkimi niespodziankami.

Słowami Janusza Korczaka "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat" życzymy naszym kochanym przedszkolakom uśmiechu na co dzień i spełnienia najskrytszych marzeń.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 138

Powrót