Aktualności

ODSŁUCHAJ
24.11.2021

Zagłosuj na strzegomską inwestycję w konkursie PAP

Zdjęcie Artykułu

W środę 24 listopada ruszyło głosowanie w organizowanym przez Polską Agencję Prasową darmowym konkursie "Inwestycja z perspektywą" na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej.

Na zdjęciu logotyp Polskiej Agencji Prasowej S. A.

 

W gronie kandydatur jest strzegomska inwestycja:
Przebudowa i zagospodarowanie przestrzeni publicznej na terenie Grabiny i Starego Miasta w Strzegomiu wraz z renowacją zabytkowych murów obronnych".
Na stronie www.europapnews.pap.pl  (na samym dole) uruchomiony został mechanizm, za pośrednictwem którego internauci w prosty sposób mogą zagłosować na najciekawsze ich zdaniem inwestycje UE w Polsce. Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie - po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów - lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

link do głosowania: https://europapnews.pap.pl/#maps

Do konkursu wpłynęło w sumie 158 zgłoszeń. Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku.
Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką "Inwestycja z perspektywą", a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 284

Powrót