Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.12.2021

Gmina Strzegom wyróżniona!

Zdjęcie Artykułu

Gmina Strzegom kolejny raz została laureatem prestiżowego wyróżnienia pn. NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QI - QUALITY INTERNATIONAL 2021, w kategorii QI Services – usługi najwyższej jakości (usługi i inwestycje realizowane w gminie Strzegom).

Medal i pamiątkowy certyfikat odebrali 30 listopada br. burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta, sekretarz gminy Strzegom Iwona Zabawa oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu Tomasz Marczak w trakcie uroczystej gali w Katowicach.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski projekt, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i wyróżnienie tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Patronat nad Programem sprawują: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Polski Komitet Normalizacyjny oraz Katedra Zarządzania Procesowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 352

Powrót