Aktualności

ODSŁUCHAJ
10.01.2022

Tomasz Marczak zastępcą burmistrza Strzegomia

Zdjęcie Artykułu

Tomasz Marczak, dotychczasowy przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu i dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu, 1 stycznia 2022 r. został powołany na stanowisko zastępcy burmistrza Strzegomia.

Na zdjęciu Tomasz Marczak – nowy zastępca burmistrza Strzegomia.

 

Jego pożegnanie z funkcją przewodniczącego Rady Miejskiej nastąpiło podczas ostatniej sesji, która odbyła się 22 grudnia 2021 r. Tomasz Marczak podziękował za wieloletnią współpracę i podkreślał, że zawsze starał się prowadzić obrady merytorycznie i – mimo różnic - scalać lokalne środowisko polityczne. - Potrafimy się różnić pięknie, merytorycznie. Za to serdecznie dziękuję (…). Nie odchodzę, przechodzę na inną linię frontu. Będę z państwem dalej współpracował – zaznaczył.

Tomasz Marczak 28 grudnia 2021 r. złożył mandat radnego u komisarza wyborczego w Wałbrzychu. Trzy dni później złożył rezygnację z funkcji strzegomskiego LO, z którym był związany 18 lat.

Będąc zastępcą burmistrza Strzegomia, będzie nadzorował m.in. Wydział Windykacji Należności Czynszowych, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Funduszy Europejskich, Wydział Oświaty, a także Wydział Kultury, Sportu i Promocji w UM w Strzegomiu.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 801

Powrót