Aktualności

ODSŁUCHAJ
12.05.2022

XI Ogólnopolskie Święto Optymizmu w „Misiu Uszatku”

Zdjęcie Artykułu

10 maja w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Strzegomiu im. Misia Uszatka był dniem szczególnym, przepełnionym radością, optymizmem i odświętną atmosferą.

Już po raz 11. przedszkolaki uroczyście obchodziły „Ogólnopolskie Święto Optymizmu”. Symbolem święta były żółte latawce. Kolor żółty to sukces każdego dziecka, latawiec to swoboda i lekkość wyrażania swoich emocji i uczuć. Puszczaliśmy w niebo latawce z nadzieją, że będą wzbijać się coraz wyżej i wyżej Biletem wstępu do wspólnej zabawy był  uśmiech każdego przedszkolaka. Każdy przedszkolak poczuł się  prawdziwym  optymistą, zasiadając w fotelu ,,Króla Optymizmu”.

Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od ,,Hymnu Optymistów'' i prezentacji optymistycznych wierszyków. Dopełnieniem tego radosnego święta była radosna zabawa w ogrodzie przedszkolnym i kiełbaski z grilla.

Wszystkie „Optymistyczne Przedszkola” w Polsce połączyły się łańcuchem optymizmu, jedności, uśmiechu, radosnej zabawy i dziecięcej kreatywności. Każde miejsce jest dobre, by być dobrym i radosnym dzieckiem, a tajemnica optymizmu jest w nas wszystkich.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 347

Powrót