Aktualności

ODSŁUCHAJ
22.06.2022

Pożegnanie 6-latków w Przedszkolu nr 1

Zdjęcie Artykułu

21 czerwca  br. dzieci z grupy „Pszczółki” z Publicznego Przedszkola nr 1 w Strzegomiu zaprezentowały się podczas uroczystości „Zakończenia roku przedszkolnego dzieci 6-letnich”, na którą zostali zaproszeni wszyscy rodzice najstarszych przedszkolaków.

Uroczystość rozpoczęła się od podniosłego poloneza. Program był bardzo różnorodny - były piosenki, wierszyki i tańce. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających na przyszłych uczniów.

Na koniec przyszedł czas na nagrody i podziękowania. Pani dyrektor dziękowała dzieciom za wspólnie spędzony czas i życzyła sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękowała za współpracę i szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz przedszkola. 

Rodzice 6-latków składali podziękowania za opiekę, cierpliwość, serce i ogromny trud włożony w edukację małych podopiecznych. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek.

Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody, jaką jest dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na twarzy, życzymy Wam drogie sześciolatki: powodzenia w szkole, wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 159

Powrót