Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.06.2022

Zakończenie roku szkolnego w PSP Olszany

Zdjęcie Artykułu

W piątek 24 czerwca nastąpił tak bardzo wyczekiwany przez uczniów moment. Zakończył się rok szkolny 2021/2022 i rozpoczęły się wakacje!

Zgodnie ze szkolną tradycją, rano odbyła się msza św. kończąca rok szkolny i katechetyczny, którą prowadził ks. proboszcz Marian Kujawski. Dalsza część uroczystości odbyła się w sali wiejskiej, gdzie zebrała się cała nasza społeczność szkolna oraz zaproszeni goście: ks. Marian Kujawski, sołtys oraz radna Stanisława Górska, sołtys Modlęcina Krystyna Gielata oraz prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszanach Stanisław Zięba.

Pierwszym akcentem uroczystości zakończenia roku szkolnego było wręczenie świadectw przez dyrektor Iwonę Gołębiowską naszym absolwentom, czyli uczniom klasy VIII. Następnie wychowawcy wręczyli pozostałym uczniom świadectwa z paskiem oraz dyplomy i nagrody za sukcesy w ciągu roku szkolnego.

Na zakończenie uczniowie klasy VIII pożegnali się krótkim programem artystycznym, a po nich uczniowie klasy VII - również w programie artystycznym - oficjalnie pożegnali naszych tegorocznych absolwentów.

Po spotkaniu w sali wiejskiej uczniowie wraz z rodzicami i swoimi wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać pozostałe świadectwa.

Życzymy wszystkim spokojnych oraz radosnych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia już we wrześniu!

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 243

Powrót