Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.06.2022

Tyle jeszcze dróg przed nami…

Zdjęcie Artykułu

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Strzegomiu  zakończyli rok szkolny 2021/2022. Wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wysoką frekwencję  oraz  za udział w konkursach.

Był to także niezwykle ważny dzień dla uczniów klasy 8, którzy po ośmiu latach nauki żegnali szkołę podstawową.  W ciepłych słowach, z życzeniami dalszych sukcesów zwróciła  się do ósmoklasistów dyrektor szkoły, Agnieszka Łukaszonek.

Wyróżnionym  absolwentom wręczono nagrody:

KRZYSZTOF BAUCH otrzymał statuetkę PRYMUSA SZKOŁY, świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, nagrodę  za lata aktywnej pracy w Samorządzie Uczniowskim oraz  za godne reprezentowanie szkoły w Poczcie Sztandarowym. Ponadto  21 czerwca br. Krzysztof odebrał z rąk burmistrza Strzegomia, Zbigniewa Suchyty nagrodę za osiągnięcia w nauce.

ADRIAN KOPEĆ otrzymał statuetkę SUPER  ABSOLWENTA, świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

Wszyscy uczniowie klasy ósmej otrzymali „Dyplomy Absolwentów”. Zostały także wręczone podziękowanie dla rodziców, którzy aktywnie  wspierali pracę szkoły.

Uczniowie klasy 7 wraz z wychowawcą, Izabelą Luszawską,  pożegnali swoich starszych kolegów piosenką i upominkami. Był to niezwykle miły moment spotkania.

Na koniec uroczystości uczniowie klasy 8 podziękowali nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie.

Ósmoklasistom  życzymy podążania właściwą drogą życia, natomiast wszystkim wyróżnionym  uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz bezpiecznych wakacji.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 390

Powrót