Aktualności

ODSŁUCHAJ
28.06.2022

Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Jaroszowie

Zdjęcie Artykułu

Dzień 24 czerwca br. dla uczniów z Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Jaroszowie był bardzo wyjątkowy, ponieważ zamykał bardzo pracowity czas i rozpoczynał, tak bardzo wyczekiwane przez wszystkich, wakacje.

Uroczystości zostały przeprowadzone w trzech odsłonach na podwórku szkolnym, a poprowadziła je nowa przewodnicząca SU – Łucja Kołodziej.

Rozpoczęto od bardzo wyjątkowej akademii, podczas której najważniejsi byli tegoroczni absolwenci.

Swoich uczniów żegnała przede wszystkim dyrektor Beata Jankiewicz, która skierowała do nich bardzo wiele ważnych słów.

Uczniowie z klasy 8a i 8b tradycyjnie wpisali się do szkolnej „Księgi Pamiątkowej Absolwentów”. Wręczone zostały także nagrody i świadectwa z wyróżnieniem następującym uczniom: Patrycji Kowalczyk, Julii Wiraszce, Weronice Diduszko, Mateuszowi Machnikowskiemu, Julii Adamczyk i Sebastianowi Kramarzowi oraz Justynie Redlicy, Aleksandrowi Kowalskiemu, Julii Soroce i Krzysztofowi Supranowiczowi.

Statuetki „Najlepszego Absolwenta” w tym roku trafiły do rąk: Patrycji Kowalczyk
i Justyny Redlicy.

Nagrody za 100% frekwencję odebrały: Julia Adamczyk i Magdalena Tokarz.

Nagrody za aktywny udział w Szkolnym Kole Wolontariatu oraz wpis na świadectwo otrzymały: Julia Adamczyk, Julia Wiraszka, Magdalena Tokarz, Patrycja Kowalczyk i Karolina Zadykowicz.

Dyplomy Mistrzów otrzymali:
Patrycja Kowalczyk – „Mistrzyni Rachunku” i „Mistrzyni Języka Polskiego”
Justyna Redlica – „Mistrzyni Języka Niemieckiego” i „Mistrzyni Sportu”
Julia Wiraszka – „Testomistrzyni” i „Mistrzyni Stechiometrii”
Michał Redlica – „Mistrz Sportu”
Dominik Paluchowski – „Mistrz Przedmiotów Przyrodniczych”.

Statuetki „Najlepszy Sportowiec” otrzymali: Justyna Redlica i Michał Redlica.

Licznie przybyłym rodzicom wyróżnionych uczniów dyrektor Beata Jankiewicz wręczyła „Listy gratulacyjne”. A byli to:

Państwo Justyna i Krzysztof Kowalczyk
Państwo Karolina i Tadeusz Diduszko
Pani Małgorzata Hucał
Pani Agnieszka Machnikowska
Państwo Karolina i Paweł Adamczyk
Państwo Marta i Rafał Kramarz
Państwo Agnieszka i Dariusz Redlica
Państwo Anna i Mateusz Kowalscy
Państwo Barbara i Maciej Soroka
Państwo Joanna i Dariusz Supranowicz.

Swoją nagrodę pieniężną (bon od Rady Rodziców na 150 zł) i puchar przechodni „Super Klasa” odebrała zwycięska klasa 8a, która wygrała w szkolnym rankingu.

Po rozdaniu wszystkich nagród, absolwenci złożyli swoje podziękowania dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i pracownikom szkoły w krótkim programie artystycznym. Na koniec, humorystycznie pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki siódmoklasiści w swoim programie.

To była wyjątkowa, bo już ostatnia uroczystość naszych absolwentów w jaroszowskiej szkole.

 

------------------------------------------------------------

 

Druga część szkolnych uroczystości przeznaczona była dla uczniów z klas I – III. Swoje świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe odebrali następujący uczniowie:

Klasa 1a – Alan Dryja, Amelia Grajna, Martyna Hamernik, Zuzanna Rychel, Martyna Szymańska.

Klasa 1b – Magdalena Drożdż, Oliwier Paluchowski, Zuzanna Gajos, Magdalena Dworak, Eliza Łosiak, Wojciech Szymański.

Klasa 2a – Sebastian Brańka, Joanna Brokos, Sebastian Dąbrowa, Leonie Gajewska, Hanna Hawryło, Magdalena Pejta, Kalina Rachwał, Oliwier Świątek.

Klasa 3a – Antoni Angrys, Wiktor Świdziński, Maja Osińska, Dawid Dworak, Anna Szczepek, Joanna Różańska.

Dyplomy Mistrzów otrzymali:
Anna Szczepek – „Mistrzyni Matematyki”
Antoni Angrys – „Mistrz Przyrody”
Oliwier Świątek – „Mistrz Ortografii”
Joanna Różańska – „Mistrzyni Języka Angielskiego”

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymała uczennica z kl. 1a – Martyna Szymańska.

Dyrektor Beata Jankiewicz pożegnała wieloletnią pracownicę jaroszowskiej szkoły i przedszkola – Barbarę Zbrożek, która po 40 latach pracy odchodzi na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji także uczniowie z SU przygotowali okolicznościowe podziękowania i laurkę, do której wpisali się wszyscy obecni uczniowie.

Po rozdaniu nagród uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się na mszę św.

 

 

-----------------------------------------------------

Po mszy rozpoczęła się ostatnia część uroczystej akademii, kończącej rok szkolny 2021/2022.

Podobnie jak w obu poprzednich częściach do swoich uczniów zwróciła się dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz.

Świadectwa z biało-czerwonymi paskami i nagrody książkowe w tym roku otrzymali:

Klasa 4 – Aleksandra Hućko, Zuzanna Gesing-Miśkiewicz, Julian Marszalik, Magdalena Kossowicz, Ewa Prysiażna, Bartosz Burdziński, Krystian Capillo, Hanna Łata.

Klasa 5 – Ignacy Pieszko, Julia Miklaszewska, Zuzanna Pikuła.

Klasa 6 – Filip Bujak, Anna Kowalczyk, Aleksander Łabędzki, Oliwia Szczepanek.

Klasa 7b – Łucja Kołodziej, Przemysław Januś, Filip Kiełbowicz.

Uczniowie z aktywu bibliotecznego także odebrali swoje dyplomy. A byli to: Aleksandra Hućko, Magdalena Kossowicz, Zuzanna Gesing-Miśkiewicz i Bartosz Burdziński.

Dyplomy Mistrzów otrzymali:
Zuzanna Gesing – Miśkiewicz – „Mistrzyni Przyrody”
Przemysław Januś – „Mistrz Geografii”, „Mistrz Języka Angielskiego” i Mistrz Ortografii”.

Na zakończenie nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły uczniom z klasy szóstej.

Po zakończeniu akademii uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas na rozdanie świadectw.

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 336

Powrót