Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.12.2022

„Bądź aktywny z OSiR”

Zdjęcie Artykułu

Publiczne Przedszkole nr 1 z oddziałem integracyjnym rozpoczęło cykl konkursów „Bądź aktywny z OSiR” organizowanych przez placówki oświatowe w gminie Strzegom we współpracy z OSiR Sp. z o.o. w Strzegomiu.

25 listopada br. w Przedszkolu nr 1 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Dzieci z każdej grupy wiekowej przygotowały zajęcie kulinarne kształtujące postawy prozdrowotne i zdrowy styl odżywiania. Zajęcia zostały nagrane na płyty CD.

Jury w składzie: Anna Góralska - naczelnik Wydziału Oświaty w UM w Strzegomiu, Paweł Mosór- prezes OSiR Sp z o.o w Strzegomiu oraz Monika Kurek - dyrektor Publicznego Przedszkola nr 1 podkreślając różnorodność pomysłów, postanowili przyznać 1. miejsce wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie. Bardzo dziękujemy prezesowi OSiR-u za vouchery na basen Delfinek oraz naczelnik Wydziału Oświaty za słodką niespodziankę.

Kolejne konkury będą orgazniowane przez przedszkola i szkoły z gminy Strzegom we wpólpracy z OSiR Sp.z o.o. w następnych miesiącach, o czym będziemy informować na bieżąco.

Autor: Publiczne Przedszkole nr 1
Liczba wyświetleń: 296

Powrót