Aktualności

ODSŁUCHAJ
27.01.2023

Wielki sukces PSP nr 3!

Zdjęcie Artykułu

Miło nam poinformować, że Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Strzegomiu zdobyła I miejsce w powiecie świdnickim wśród szkół podstawowych i otrzymała tytuł „SZKOŁA ROKU” w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie dolnośląskim jest prowadzony przez „Gazetę Wrocławską”.

Dodajmy, że nominację do tytułu „NAUCZYCIEL ROKU” w klasach IV-VIII otrzymała nauczycielka języka polskiego - Małgorzata Świstek, zdobywając II miejsce w powiecie świdnickim. Podczas uroczystej gali szkoła odebrała wyróżnienia i nagrodę - voucher na kampanię reklamową w wysokości 3 tys. zł. Gościem honorowym wydarzenia był dolnośląski wicekurator oświaty - Janusz Wrzal.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie najbardziej kreatywnych szkół i nauczycieli. Takich, którzy cieszą się zaufaniem rodziców i uczniów. Strzegomska placówka oświatowa dziękuje gorąco wszystkim rodzicom i uczniom, którzy oddali swoje głosy.

- Cieszymy się bardzo z tak dużego wyróżnienia, które jest jednocześnie podsumowaniem działalności szkoły i efektem pracy całej naszej społeczności szkolnej - nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Dziękujemy! – podkreśla Agnieszka Łukaszonek, dyrektor PSP nr 3 w Strzegomiu.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 386

Powrót