Aktualności

ODSŁUCHAJ
01.02.2023

„Karnawał z Babcią i Dziadkiem” w Przedszkolu Tęcza w Międzyrzeczu

Zdjęcie Artykułu

Społeczność  Przedszkola z Międzyrzecza bawiła się w Strzegomskim Centrum Kultury  na uroczystości, którą  była dedykowana babciom i dziadkom  dzieci uczęszczających do „Tęczy”.

Na przywitanie honorowych gości -  babć i dziadków - dzieci zaśpiewały piosenki. Na tę wyjątkową okoliczność spotkania zaproszono "Filharmonię na wesoło", którą prowadził Robert Delegiewicz.

Audycje muzyczne  odbywają się w przedszkolu cyklicznie i wyzwalają w  przedszkolakach  wiele pozytywnych emocji, którymi chętnie nasi milusińscy podzielili się  ze swoimi dziadkami.  To taki niecodzienny sposób na ciekawą relację z seniorami rodów, który okazał się trafnym pomysłem. 

Po filharmonii zaproponowano gościom warsztaty plastyczne, podczas których wnukowie wspólnie z dziadkami zdobili przygotowane wcześniej maski karnawałowe. Można tutaj okazję zaobserwować, jak wygląda dobra współpraca i jak powstają międzypokoleniowe dzieła. Maski karnawałowe były istotnym elementem balu karnawałowego.

Niespodzianką wieczoru było przybycie ogromnego niedźwiedzia, który porwał do tańca dzieci, rodziców i dziadków. Jego obecność wywołała uśmiechy na twarzach wszystkich gości.

Podczas uroczystości do dyspozycji był fotograf, który wykonywał rodzinne, pamiątkowe zdjęcia z uroczystości, której nadano tytuł „ Karnawał z Babcią i Dziadkiem”.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 272

Powrót