Aktualności

ODSŁUCHAJ
31.03.2023

Kolejna zbiórka folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Zdjęcie Artykułu

Wychodząc naprzeciw potrzebom rolników naszej gminy informujemy, że w dniu 9 maja br. w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej "Przyszłość" w Wieśnicy zostanie przeprowadzona ponowna zbiórka odpadów pochodzących z działalności rolniczej, w tym: odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu big bag.

Zbiórkę po raz kolejny realizować będzie firma "Jopek Recykling" z Fabianowa, natomiast koordynatorem jest Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Transportu Urzędu Miejskiego w Strzegomiu. Przekazanie odpadów jest płatne.

Ceny za odbiór poszczególnych rodzajów odpadów podane są w ulotce informacyjnej. Zaoferowane ceny przez firmę "Jopek Recykling" są cenami promocyjnymi dla rolników gminy Strzegom.

Rolników zainteresowanych przekazaniem odpadów prosimy o złożenie do dnia 21 kwietnia br. formularza zgłoszeniowego w Urzędzie Miejskim w Strzegomiu, Rynek 38, 58-150 Strzegom, pok. nr 16 - Wydział Gospodarki Odpadami Komunalnymi i Transportu oraz podpisanie w tym wydziale zgody na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora zbiórki.

Załączniki:

Ikona pdfUlotka informacyjna, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [210.81 KB]

Ikona pdfFormularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [171.13 KB]

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 168

Powrót