Aktualności

ODSŁUCHAJ
18.04.2023

Strzegom Spring Open: druga odsłona w olimpijskiej obsadzie

Zdjęcie Artykułu

Cztery dni sportowych emocji, ponad 250 koni w barwach 19 krajów i jeźdźcy światowego formatu - już w najbliższy czwartek (20.04) rusza druga tura zawodów Strzegom Spring Open w konkurencji WKKW.

Zawodniczka na koniu przeskakuje przez przeszkodę
Fot. Mariusz Chmieliński

 

Na strzegomskich arenach rywalizować będą m.in. Niemka Julia Krajewski, aktualna mistrzyni olimpijska i srebrna medalistka ubiegłorocznych mistrzostw świata w Pratoni del Vivaro, jej rodaczka Ingrid Klimke, podwójna mistrzyni Europy i brązowa medalistka Światowych Igrzysk Jeździeckich oraz Holenderka Merel Blom, drużynowa, brązowa medalistka Światowych Igrzysk Jeździeckich. Na listach startowych nie zabraknie również reprezentantów Polski, w tym członków kadry WKKW - Joanny Pawlak, Julii Gillmaier, Pawła Warszawskiego czy Jana Kamińskiego.

Zawody startują w czwartek 20 kwietnia. Rozegranych zostanie 8 międzynarodowych konkursów w krótkim i długim formacie do poziomu czterech gwiazdek oraz konkurs w kategorii kuców. W ciągu pierwszych dwóch dni zawodnicy zaprezentują się na czworoboku podczas próby ujeżdżenia. W piątek rozegrane zostaną także pierwsze próby skokowe. W sobotę i niedzielę zawodnicy zmierzą się podczas crossu i skoków przez przeszkody.

Wszystkie próby terenowe będzie można śledzić podczas relacji "live", która będzie transmitowana na stronie internetowej zawodów: www.strzegomhorsetrials.pl, Clipmyhorse.tv oraz na Facebooku zawodów i Świata Koni.

Wstęp na zawody oraz parking są bezpłatne.

Autor: Organizatorzy
Liczba wyświetleń: 248

Powrót