Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.05.2023

„Festyn Rodzinny” w Przedszkolu nr 1

Zdjęcie Artykułu

W Publicznym Przedszkolu Nr 1 z oddziałem integracyjnym w Strzegomiu 24 maja br. odbył się „Festyn Rodzinny”, który rozpoczął się od występów wszystkich przedszkolaków.

Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne oraz wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki. W tym dniu atrakcji nie brakowało - były zabawy integracyjne prowadzone przez animatorów, puszczanie baniek mydlanych, malowanie twarzy, dmuchane zamki itp. Nie zabrakło także słodkich przekąsek takich jak ciasto, rogaliki i ciasteczka. W trakcie trwania festynu można było także skosztować kiełbasek oraz hot dogów. Dużą niespodzianką dla dzieci był niewątpliwie pokaz wozu strażackiego.

Zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych, dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz wielu atrakcjom. Na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech. Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, Cezaremu Włodarczykowi za pomoc w organizacji festynu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomkowicach za pokaz sprzętu gaśniczego wraz z nauką udzielania pierwszej pomocy.

Do zobaczenia za rok.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 494

Powrót