Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Komunikaty

14.10.2019 r.

PROGNOZA NIEBEZPIECZNYCH ZJAWISK METEOROLOGICZNYCH


14.10.2019 r.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA PIKNIK ORGANIZOWANY PRZEZ CENTRUM KULTURY

Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.05.2023

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem

Zdjęcie Artykułu

26 maja, w ramach Tygodnia Bibliotek, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Strzegomiu odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Petkiem – dziennikarzem, reportażystą,  pisarzem powieści sensacyjno-przygodowych, organizatorem wypraw i szkół przetrwania. W spotkaniu wzięła udział młodzież z klas: IV - VIII.

Podczas spotkania autor opowiadał  o swoich niezwykłych wyprawach i przedstawił wiele ciekawych historii, które zainspirowały go do napisania kolejnych serii  książek. Uczniowie, zarówno starsi, jak i młodsi z zaciekawieniem słuchali pisarza, który bardzo interesująco mówił o swoich podróżach, spotkaniach z niezwykłymi kulturami, pokazywał zdjęcia z Puszczy Amazońskiej i wskazywał na konieczność uczenia się języków obcych. Pod koniec spotkania pisarz zaprezentował kilka chwytów samoobrony.

Spotkanie było niezwykle fascynujące, dynamiczne i ciekawe, a opowieści pisarza budziły żywe reakcje wśród uczniów - podziw, zaskoczenie, czy salwy śmiechu. 

Po spotkaniu można było kupić książki  z dedykacją autora.


Krzysztof Petek - autor książek sensacyjno-przygodowych dla wszystkich pokoleń. Adept amerykańskich szkoleń technik konstrukcji fabularnej powieści, systemów wizualizacji, budowy bohatera i zarządzania rekwizytem. 

W książkach i publikacjach promuje empatię, otwartość na różnorodność kulturową i aktywną pomoc potrzebującym. 
Liczne podróże pozwalają mu zbierać materiał do powieści na różnych kontynentach, dzięki czemu podczas spotkań autorskich może pokazać fotografie i opowiedzieć o spotkaniach z niezwykłymi zwyczajami. 
Czytelników swoich książek zabiera na doroczne obozy survivalowe, prowadzi szkolenia ratunkowe, przeprawowe, samoobrony, retoryki i erystyki. Dla grup zorganizowanych opracowuje i prowadzi specjalne wyprawy i eventy.

Więcej na: http://www.krzysztofpetek.pl/


 

 

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 885

Powrót