Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
18.09.2023

Apel władz samorządowych Strzegomia do mieszkańców i firm!

Zdjęcie Artykułu

W związku z faktem ponownego pojawiania się w przestrzeni publicznej licznych przykładów dewastacji (z użyciem farb w sprayu) elewacji budynków, garaży, ścian należących do właścicieli prywatnych i firm, zwracamy się z prośbą o kierowanie tych aktów wandalizm bezpośrednio na adres: biuletyn@strzegom.pl  (z dokumentacją zdjęciową, filmową i informacją dotyczącą właściciela zniszczonej elewacji).

Jako gmina podjęliśmy stanowcze działanie przeciwko wandalom niszczącym nasze miasto malowidłami, które nie mają nic wspólnego ze sztuką graffiti. Na policję został już przekazany duży materiał dowodowy w formie zdjęć i nagrań z monitoringu, na którym z całą pewnością mogą znajdować się potencjalni sprawcy. Zależy nam na tym, aby zgromadzić jak najszerszy materiał dowodowy, który pozwoli nam odpowiednio ukarać wandali. Dostarczony przez państwa materiał będzie wykorzystany do złożenia wspólnego zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa związanego z niszczeniem mienia.

Wszystkim, którym zależy na ujęciu wandali, dewastujących nasze coraz piękniejsze miasto, prosimy o przekazywanie materiałów i włączenie się w akcję powstrzymania niszczenia przestrzeni publicznej.


Na zdjęciu ujęcie z monitoringu skrzyżowania ul. Dąbrowskiego z ul. Szkolną i ul. Ks. Prałata Stanisława Siwca w Strzegomiu

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 521

Powrót