Aktualności

ODSŁUCHAJ
26.09.2023

EDJO w Przedszkolu nr 1 z oddziałem integracyjnym

Zdjęcie Artykułu

Europejski Dzień Języków Obcych to doskonała okazja, żeby uświadomić dzieciom, jak ważną rolę we współczesnym świecie odgrywa znajomość języków obcych i poprzez atrakcyjną formę obchodów zachęcić ich do nauki.

We wtorek 26 września br. gościliśmy w naszym przedszkolu młodzież z IV klasy strzegomskiego LO, którzy wtorkowe przedpołudnie spędzili z naszymi przedszkolakami. Były wspólne rozmowy, zabawy, tańce, powstały piękne prace plastyczne. Młodzież zaprezentowała dzieciom teatrzyk, posługując się językiem angielskim.

Celem wspólnych zabaw było pogłębienie wiedzy o otaczającym świecie poprzez zainteresowanie kulturą i obyczajami krajów anglojęzycznych oraz budowanie zaciekawienia jęz. angielskim.

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 292

Powrót