Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
21.11.2023

Brzdąc w bibliotece: Dzień z Myszką Miki

Zdjęcie Artykułu

W ostatni piątek (17.11) w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Strzegom gościła Myszka Miki. Spotkanie rozpoczęło się od magicznej podróży w świat bajek, dzieci z zaciekawieniem wsłuchiwały się w opowieść o sympatycznej Myszce Miki.

Następnie przyszedł czas na aktywność fizyczną i zabawę z chustą oraz piłeczką. Kolejnym fascynującym zadaniem było rozpoznawanie i umieszczanie fasoli oraz żołędzi w odpowiednich pojemnikach, co nie tylko angażowało młodych uczestników, ale również rozwijało ich umiejętności poznawcze.

Uśmiechy na twarzach dzieci przyniosła również kolejna zabawa ruchowa z kolorowymi szarfami. Zabawa polegała na naśladowaniu ruchów pani prowadzącej zajęcia, co było nie tylko rozrywką, ale także doskonałym sposobem na rozwijanie zdolności motorycznych. Następnie maluchy wyruszyły na poszukiwania Myszki Miki, spacerując po kładce. Po pojawieniu się wyczekiwanego gościa, dzieci wraz z Myszką zatańczyły taniec oraz zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia.

Na zakończenie zajęć dzieci kolorowały kolorowanki - oczywiście związane z tematyką Myszką Miki. Kolorowe prace stały się nie tylko pamiątką tego wyjątkowego spotkania, ale także manifestacją artystycznego talentu najmłodszych uczestników.

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 417

Powrót