Aktualności

ODSŁUCHAJ
28.11.2023

Uczniowie z Olszan na musicalu  

Zdjęcie Artykułu

W poniedziałek 27 listopada br. uczniowie PSP Olszany mogli obejrzeć ponadczasową opowieść Lewisa Carrolla pt. „Alicja w Krainie Czarów”.   

Musical Teatru Muzycznego FORTE był niesamowitym widowiskiem, który zachwycił zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Na szczególne uznanie zasługuje wspaniała gra aktorska. Dzięki niepowtarzalnym, barwnym strojom oraz ciekawej scenografii widzowie bez trudu mogli przenieść się do bajkowej krainy Alicji. Spektakl był wzbogacony piękną muzyką oraz grą świateł, co dodawało mu niepowtarzalnego klimatu. Bez wątpienia musical zapewnił uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. 

Najważniejszym aspektem było jednak przekazanie ważnej lekcji. Niezwykłe przygody wyjątkowej dziewczynki, która trafiła do magicznego świata, pozwoliły, choć na chwilę, uciec od otaczającej nas rzeczywistości i przeniosły do magicznej krainy, gdzie wszystko jest możliwe. Historia Alicji, która eksploruje nieznane tereny i poznaje niesamowite postaci, inspiruje do podejmowania wyzwań każdego dnia wbrew licznym przeciwnościom. Uczy kreatywności, pewności siebie oraz tego, że warto walczyć o swoje marzenia i konsekwentnie dążyć do celu. 

Mamy nadzieję, że uczniowie w pełni docenią wartość tego spektaklu i będą uczestniczyć w kolejnych takich wydarzeniach. 

Magdalena Ciężki

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 228

Powrót