Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
14.05.2024

Konkurs wiedzy w Olszanach  

Zdjęcie Artykułu

Rozstrzygnięto kolejny Konkurs wiedzy ogólnej, który realizowany jest co czwartek w świetlicy szkolnej w Publicznej Szkole Podstawowej w Olszanach.  Uczniowie otrzymują zadania do wykonania z różnych zakresów tematycznych i wykonują je indywidualne podczas pobytu na świetlicy.   

W piątek 10 maja ponownie losowano zwycięzcę oraz przyznano jeszcze jedną dodatkową nagrodę za wykonanie największej ilości zadań w tym tygodniu. W uroczystym losowaniu oraz wręczeniu nagród wzięła udział dyrektor szkoły w Olszanach - Iwona Gołębiowska.  

I mamy tu miłą niespodziankę, bo zarówno w wyniku losowania, jak i za oddanie największej liczby prawidłowych odpowiedzi, obie nagrody otrzymał ponownie Dominik Kisiel, uczeń III klasy. Ponownie, bowiem w poprzednim tygodniu Dominik również był zwycięzcą.  

Dominik oddał tym razem 12 poprawnie wykonanych zadań i to dało mu prawo do nagrody za największą ilość wykonanych prac. I tym samym miał największą szansę w losowaniu, bowiem losów imiennych jest zawsze tyle, ile zadań oddają uczniowie wychowawcy. Ponieważ druga nagroda jest niespodzianką dla Mamy, to dziś pokażemy tylko jedno zdjęcie, a kolejne dodamy po 26 maja.  

Serdecznie gratulujemy!  

Na zdjęciu uczeń z Olszan – Dominik Kisiel (w środku)

Marta Górska  

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 159

Powrót