Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
24.05.2024

Zapraszamy do biegania w Granitowym Sercu Polski!

Zdjęcie Artykułu

Już 15 czerwca odbędzie się w Strzegomiu 11. edycja imprezy pn. „Strzegomska Dwunastka – Biegajmy Razem”. W ramach biegu rozegrane zostaną VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Branży Kamieniarskiej. Przed biegiem głównym odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników wyjątkowy, okolicznościowy medal – tradycyjnie z granitowym akcentem i bezpłatną usługą grawerowania oraz bardzo atrakcyjne pakiety zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

W pakietach dla dzieci i młodzieży znajdą się między innymi okolicznościowe czapko-kominy z dzianiny termoaktywnej wysokiej jakości, a dla dorosłych okolicznościowe koszulki termoaktywne wysokiej jakości i …, a to niech zostanie na razie niespodzianką.

Zachęcamy wszystkich aktywnych do udziału!  Dla kogo dystans 12 km wydaje się być zbyt długi do pokonania, może sprawdzić się na krótszym dystansie 6 kilometrów. Ale nie tylko biegacze mogą uczestniczyć w biegu, również maszerujący z kijkami Nordic-Walking na dystansie 6 km. Bardzo gorąco zapraszamy biegających pracowników branży kamieniarskiej do rywalizacji w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach. Ciekawie zapowiada się rywalizacja w kategoriach „gmina Strzegom” oraz „małżeńskiej”.

- Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie, który można znaleźć na stronie z zapisami. Sporo przydatnych informacji znajduje się również na stronie internetowej oraz w wydarzeniu w mediach społecznościowych. Nie zwlekajcie z zapisami, bo liczba uczestników jest limitowana, a wolnych miejsc ubywa coraz szybciej – informuje Edward Fedyczkowski, organizator imprezy.

Bieg – co warto podkreślić - jest dofinansowany z budżetu gminy Strzegom.

BIEG jest dofinansowany ze środków budżetowych Gminy Strzegom.

Zapisy dorośli: https://super-sport.com.pl/zapisy/4010-xi-strzegomska-dwunastka-2024

Zapisy dzieci: https://super-sport.com.pl/zapisy-formularze/4011-xi-strzegomska-dwunastka-2024-biegi-dzieci-i-mlodziezy.html

 Strona: www.s12.strzegom.pl

 Wydarzenie: https://fb.me/e/XnsUoKlk

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 315

Powrót