Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
21.06.2024

Zakończenie roku szkolnego w SP w Stanowicach

Zdjęcie Artykułu

21 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Na uroczystości, oprócz uczniów i nauczycieli, obecni byli także rodzice uczniów. Wielu z nich otrzymało podziękowania za pomoc i współpracę ze szkołą. Rodzice ósmoklasistów otrzymali także listy gratulacyjne.

Wszyscy uczniowie cieszyli się, że z powodzeniem ukończyli swoje klasy, jednak szczególnie ważny był to dzień dla uczniów klasy trzeciej, którzy rozstają się ze swoją wychowawczynią, a także dla uczniów klasy ósmej, którzy jako absolwenci opuszczają naszą szkołę.

Wielu uczniów otrzymało świadectwa z biało - czerwonym paskiem, nagrody i dyplomy, które razem z wychowawcami wręczyła dyrektor Katarzyna Wójcik.

Uroczystość ubarwił występ uczniów klasy ósmej, którzy podziękowali nauczycielom za to, że ich uczyli i wychowywali przez osiem lat. Z kolei ósmoklasistów pożegnali siódmoklasiści, którzy w przyszłym roku zajmą ich miejsce - będą najstarszymi uczniami w szkole. Wręczyli oni koleżankom i kolegom z ósmej klasy upominki w formie pamiątkowych albumów, recytując zabawne wierszyki na ich temat. Życzyli im także powodzenia w nowych szkołach.

Gratulujemy wszystkim uczniom, dziękujemy dyrekcji i nauczycielom, życząc wszystkim udanych wakacji!

Piotr Szmidt

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 221

Powrót