Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
08.07.2024

Strefy aktywności w Tomkowicach i Międzyrzeczu na finiszu

Zdjęcie Artykułu

Z początkiem tygodnia warto przyjrzeć się gminnym inwestycjom. Już niebawem, w sierpniu, zakończy się budowa stref aktywności w Tomkowicach i Międzyrzeczu. Wyjaśniamy, co zrobiliśmy do tej pory i co robimy teraz.

W Międzyrzeczu zniwelowaliśmy teren inwestycji, usunęliśmy kolizję z kablem energetycznym, wykonaliśmy chodniki i miejsca parkingowe oraz miejsce integracyjne, odrestaurowaliśmy istniejące ogrodzenie. Obecnie trwają montaże ogrodzenia terenu oraz małej architektury, urządzeń zabawowych i siłowni plenerowej oraz stołów do szachów oraz piłkochwytów.

W Tomkowicach wykonaliśmy dojście i dojazd z kostki betonowej, siłownię plenerową, plac zabaw, stoły do gry w szachy i warcaby i w ping-ponga, małą architekturę, ogrodzenie, przyłącza wod-kan i energetyczne i zamontowaliśmy dwie lampy hybrydowe. Trwa wykonywanie wiaty z toaletą oraz monitoringu oraz prace związane z zakładaniem terenów zielonych i wykonywaniem nasadzeń

Wartość Inwestycji: 1.537.500,00 zł

Deklarowana kwota udziału własnego: 30.750,00 zł

Dofinansowanie 1.506.750,00 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych, nr Edycja6PGR/2023/2526/PolskiLad. 

Autor: Marek Jakubina
Liczba wyświetleń: 212

Powrót