Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
20.06.2018

Nowoczesne oświetlenie na alei

Zdjęcie Artykułu

Oprócz inwestycji drogowych, przy ul. Al. Wojska Polskiego w Strzegomiu prowadzone są równolegle prace dotyczące budowy oświetlenia ulicznego i drogowego.

W ramach inwestycji zostanie wybudowana kablowa linia oświetlenia drogowego o dł. 1520 m wraz z montażem 42 słupów z oprawami LED. - Nowe oświetlenie będzie oświetlać ulicę oraz remontowaną ścieżkę rowerową. Finalizacja inwestycji pozwoli na lepsze i efektywniejsze doświetlenie ulicy oraz znacznie ograniczy zużycie energii elektrycznej - zaznacza Łukasz Grzelik z Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Wsi w UM w Strzegomiu.

Ponadto na zlecenie TAURON Dystrybucja zostanie skablowana napowietrzna linia energetyczna, którą dostarczany jest prąd do domów okolicznych mieszkańców. Dzięki temu z ul. Al. Wojska Polskiego znikną szpecące ulicę kable niskiego napięcia.

Przypominamy, że oświetlenie LED w Strzegomiu znajduje się już na ulicach: Armii Krajowej, Górniczej, Paderewskiego (od Bankowej), Jeleniogórskiej, Legnickiej, Ofiar Katynia, Promenada, Sosnowej, Szarych Szeregów, Kościuszki, Wałbrzyskiej i Wesołej.

Wartość przebudowy oświetlenia ulicznego wynosi około 360 tys. zł brutto.

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 885

Powrót