Aktualności

ODSŁUCHAJ
13.06.2018

Strategia Gminy Strzegom 2030. Wypełnij ankietę, zgłoś pomysł na projekt

Zdjęcie Artykułu

Tylko do 17 czerwca (niedziela) do północy będą zbierane ankiety i propozycje projektów do tworzonej Strategii Gminy Strzegom 2030. Zachęcamy do wypełnienia elektronicznych formularzy i podzielenia się opinią na temat aktualnego stanu gminy, jej wad i zalet, a także pomysłami na jej dalsze kierunki rozwoju.

Za nami 9 spotkań konsultacyjno-warsztatowych, w których licznie uczestniczyli mieszkańcy. Dzięki ich aktywnej postawie udało się uzyskać bardzo ciekawą wiedzę, która w dużym stopniu potwierdza wnioski wyciągnięte z analizy danych statystycznych. Pojawiają się jednak ciekawe pomysły, uwagi i sugestie, szczególnie w dziedzinach, dla których nie są gromadzone dane statystyczne.

Każdy Państwa pomysł i ocena będą brane pod uwagę podczas dalszych prac nad strategią. Stąd prosimy wszystkich mieszkańców o poświęcenie dosłownie 5 minut i wypełnienie prostej ankiety:

  • http://ankieta-strzegom.badanie.net/ 

Jeżeli mają Państwo pomysł na projekt - do realizacji przez siebie lub inny podmiot - który przyczyni się do rozwoju gminy - zapraszamy do wypełnienia formularza propozycji projektowej:

  • http://projektystrzegom.badanie.net/


Nie jest on skomplikowany i wystarczy pokrótce opisać zakres rzeczowy projektu, jego lokalizację oraz wskazać odbiorców.

Obydwa formularze będą dostępne w zakładce dot. Strategii Gminy Strzegom 2030
http://www.strzegom.pl/2004/strony/aktualnosci/2018/05/097.php
do 17 czerwca 2018r. (niedziela) do północy.
Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 629

Powrót