Newsletter

Zapisz się do newslettera aby znać najnowsze informacje inwestycyjne.
Akcpetuję Regulamin Newslettera

zapisz się

Mieszkańcy pytają Burmistrz odpowiada

W każdy wtorek w godz
8:00 - 14:00
burmistrz jest do Państwa dyspozycji pod numerem:
74 8560 530

Projekty Unijne

Projekty Unijne

Aktualności

ODSŁUCHAJ
08.06.2018

Życie to ruch, a ruch to zdrowie

Zdjęcie Artykułu

Ruch to zdrowie, bo lepiej zapobiegać niż leczyć - o tym wiedzą dokładnie seniorzy uczestniczący w zajęciach fizjoterapeutycznych prowadzonych w ramach programu „Aktywny Senior” w Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz na basenie „Dolnośląski Delfinek” w Strzegomiu. Czas ćwiczeń dobiegł końca, dlatego uczestnicy zajęć pragną wyrazić słowa uznania wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania i zrealizowania tej tak potrzebnej inicjatywy.

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją pomoc.” Phil Bosmans

 1

Specjalne podziękowania skierowane są w stronę Burmistrza Strzegomia pana Zbigniewa Suchyty oraz zastępcy burmistrza pana Wiesława Witkowskiego, którzy jako pierwsi zauważyli potrzeby seniorów i zrealizowali liczne inicjatywy dla poprawy ich zdrowia i egzystencji, w tym obecne ćwiczenia fizjoterapeutyczne.

Słowa podziękowania kierujemy również w stronę pani Katarzyny Wójcik, pełnomocnika burmistrza ds. seniorów w gminie Strzegom i pana Grzegorza Luszawskiego, dyrektora OSiR- u za sprawne planowanie, logistyczne rozwiązanie i otwarte serca na potrzeby seniorów.
Fizjoterapeutom, prowadzącym zajęcia z seniorami panu Maciejowi Romanowskiemu i pani Dorocie Sas bardzo dziękujemy za profesjonalizm, serce, wrażliwość oraz wszelką pomoc jaką uzyskaliśmy podczas prowadzenia przez Państwa zajęć fizjoterapeutycznych.

Ćwiczenia korekcyjne, wzmacniające i rehabilitacyjne, zaproponowane przez Państwa pozwoliły nam pokonać ból i słabość organizmu. Czujemy się nie tylko sprawniejsi, ale także radośniejsi, bo wyzwolone podczas ćwiczeń endorfiny pozwoliły nam patrzeć na świat optymistycznie.

Jesteśmy zachwyceni Waszym indywidualnym podejściem do każdego seniora i umiejętnościami zawodowymi. Radość jaką wprowadzacie na zajęciach, jedność jaką wypracowujecie w grupie i cierpliwość, jaką macie do nas jest godna podziwu.
Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kontynuację zajęć.

Seniorzy wszystkich grup, uczestniczących w zajęciach

Autor: Strzegom
Liczba wyświetleń: 813

Powrót